Hakkımızda

2008 yılından beri Eskişehir'de Hizmetinizdeyiz.

Bilgisayar sektöründe 8 yıldan bugüne faaliyetlerini aralıksız sürdürmektedir.

İlk kurulduğu günden bu yana Eskişehir’in önde gelen şirketleri ile iş ortaklığı yapıp uzun yılların bize vermiş olduğu deneyimlerini siz müşterilerimizle paylaşmak için teknik servis isteklerinizi beklemektedir.

Bu kadar uzun süre hizmet vermemizin altında yatan gerçek ; müşteri memnuniyetini kendimize ilke edinerek, kaliteli hizmetimiz, geniş yelpazeli ve sorunsuz satış ağımız, işlerinde uzman teknik servis elemanlarımız, Eskişehir'in ekonomik koşullarını göz önüne alarak müşterilerimize en verimli ve uygun satış koşullarına ayak uydurabilmemizdir..

VİZYONUMUZ

Bilgisayar olarak biz,siz müşterilerimizin istekleri doğrultusunda işimizi en iyi şekilde yaparak uzun yıllar sizlere hizmet etmekten gurur ve kıvanç duyduk. İlerleyen yılarda da sorumluluğumuza sahip çıkarak bu onuru taşımaya devam edeceğiz. Temel ilkemiz müşteri memnuniyeti, güvenilir ve hızlı hizmettir.

MİSYONUMUZ

Bilgisayarınızda meydana gelebilecek yazılımsal ve donanımsal sorunlar karşısında telaşa kapılmayın, çaresiz kalmayın. Siz de teknik servis konusunda güvenli, hızlı, kaliteli ve ekonomik hizmet veren bir bilgisayar bakım onarım firması arıyorsanız, doğru adrestesiniz.

Acil Destek :   0554 382 06 06