FORMAT İŞLEMLERİMİZ

Masaüstü bilgisayar, laptop bilgisayar, dizüstü bilgisayar ya da notebook bilgisayar sahibiyseniz ve bilgisayarınız artık eskisi gibi verimli çalışmıyor, mavi ekranla donup kalıyorsa.
Bilgisayarınız açılmayacak duruma geldiyse ve bilgisayarın tüm sistem dosyalarına zarar geldiyse artık format zamanı gelmiş demektir.
Tıpkı format atmak gibi bilgisayarın bakımı da teknik servislere yaptırılmalıdır. Bilgisayara bakım yaptırmak demek diskinize bakım yaptırmak demektir. Çünkü Windows’tan ne kadar kırık dosya, işe yaramaz bilgi silerseniz disk o kadar rahatlar. Eskişehir’de faaliyet gösteren firmamız bakım ve format hizmetini özenle yerine getiriyoruz.

Bilgisayarlarınızın Format atma işlemi; sürücülerinin yüklenmesi ve yeniden güncellenmesi, donanımsal sorunların ortadan kaldırılması. Bilgisayarınızın yeni alınan cihazları tanıtılması, yazıcı tarayıcı gibi yeni programların kurulması gibi teknik tüm işleriniz itina ile yapılır.
İşletim sistemi kurulumu ve güncellenmesi, mevcut bilgi işlem teknolojilerinin bakım, destek ve yönetim hizmetleri, donanım güncellemesi, bilgilerin otomatik CD, DVD, USB ve harddisk gibi kaynaklara yedeklenmesi ayarı, virüs taraması ve program güncellemeleri, upgrade işlemleri, network kurulumu, tanımlama ve kaynakların paylaşımı kurulumu ve desteği, firmamızın bu alandaki hizmetlerinden sadece birkaçı.
Yıllardır birlikte çalıştığımız tecrübeli ve uzman teknisyenlerimiz, isterseniz evinizde ve işyerinizde, dilerseniz modern teknik servisimizde, bakım ve format konusunda ihtiyaç duyacağınız tüm hizmetleri size sunmaya hazır.
Eskişehir Bilgisayar & LAPTOP & Notebook Tamir/Bakım
Bilgisayar Bakım Onarım için Yerinde Teknik Servisimiz vardır.
Teknik servisteki uzman teknisyenlerimiz sizlere çözümü kısa sürede sunacaklardır. Kullanıcı tarafından istenilen bütün programlar lisanslı tedarik edilip ücretsiz kurulur. İşletim sistemleri, Office, Autocad, Photoshop, Virüs programları ve binlercesi…
Firmamız hem şirketler hem de ev kullanıcılarına yönelik bilgisayar ve notebook yerinde teknik servis hizmeti vermektedir. Teknik servis hizmetlerimiz, bilgisayarınızda oluşan donanımsal (Anakart, ekran kartı, monitör, harddiskin bozulması vb) yada yazılımsal (işletim sisteminin çökmesi-bozulması, virüs bulaşması, sisteminizin kararsız çalışması vs.) gibi sorunların teknik servis ekibimiz tarafından yerinizde yada teknik servisimizde en kısa sürede yapılmaktadır.
Çok para harcayarak sahip olduğumuz bilgisayarların, zamanı geldiğinde bakımını yaptırmayıp, format attırmadığımız taktirde, çok ciddi sorunlarla karşı karşıya kalabilirsiniz. Bunun önüne geçmek içinde öncelikle yazılımlar dışında bilgisayar parçalarının en büyük üç düşmanının olduğunu bilmeliyiz. Bunlar elektrik voltaj düzensizliği, sarsıntı/darbe ve tozlanmalar. Bu üç düşmandan birinin neden olduğu sorunla karşılaşmanız halinde masaüstü, dizüstü, notebook veya laptop bilgisayarınızı derhal emin ellere teslim etmeniz gerekiyor.
Peki bilgisayarınızın bakıma ihtiyacı olduğunu nasıl anlarsınız. Bilgisayar fanı hiç durmadan çalışmaya başladıysa, bilgisayar düzensiz açılıp kapanıyorsa ya da bilgisayar çok yavaş çalışıyorsa, bakım zamanı gelmiş demektir. Bilgisayar bakım ve format hizmeti ile müşterilerimize hızlı, güvenilir ve garantili iş yapıyoruz. Bilgisayarların bakımı kapsamında; Masaüstü bilgisayarda kasa, kasa içindeki diğer parçalar sökülüyor, kasa içindeki fanların tozları temizleniyor, ses yapan fan değiştiriliyor, anakarta bağlı elektronik kartlar sökülerek soket uçları temizleniyor. Bilgisayarınızın teknik bakımı kadar yazılımsal bakımı da özenle yapılıyor. Yazılım bakım sırasında eksik olan sistem dosyaları, virüs programı yükleniyor, virüs taraması yapılıyor. Bilgisayarınıza format atılırken de öncelikle başlangıç disketi oluşturuyor, bütün bilgi ve datalarınız geçici bir diske yükleniyor. Format atma işlemi bittikten sonra ise bilgi ve datalarınız bilgisayarınıza geri yükleniyor.

TABLET TAMİR & BAKIM & ONARIM
Kırılan tablet ekranlarınız, piyasanın yanı sıra, en uygun fiyat garantisi ve orjinal ekranlar ile tamir edilmektedir. Tablet ekranlarınız marka ve model fark etmeksizin firmamız tarafından değiştirilmektedir. Yapılan değişimler de cihazlara takılan ekranlar orjinal olduğu için, hiç bir şekilde görüntü de kayma ve benzeri problemler ile karşılaşmazsınız, ayrıca bu tarz görüntüde kayma problemlerin de yine firmamız olarak garanti altında bir hizmet almaktasınız.
Açılmayan tabletler, donan ve yavaş çalışan tabletler için en uygun servis çözümleri ile, 8 senelik tecrübe ile hizmetinizdeyiz.Tablet cihazlarınız da yapılan onarımlar, ekibimiz tarafından 3 ay garanti dahilinde yapılmaktadır. Ayrıca tablet cihazlarınız da oluşan yazılımsal sorunlar da, yine marka ve model fark etmeksizin tüm yazılım işlemleri yapılıp cihazınız en iyi şekilde tarafınıza teslim edilmektedir.
Tabletlerin yoğun olarak zarar gördüğü yerlerden bir tanesidir cam kısmı. Fakat bu bölgenin zarar görmesi sizleri çok üzmemesi gerekmektedir. Sadece cam kısmı bozulan tabletler çalışmaya performans kaybı yaşamdan devam etmektedir. Sadece görüntü bozukluğu olacaktır bunun nedeni ise çatlakların oluşturduğu görüntü bozukluğudur.
Elimize gelen camı zarar görmüş tabletlerin tamiri hemen hemen çok zor olmayan işlemlerden bir tanesidir. Yaptığımız işlemi kısa bir şekil de sizlere anlatmamız gerekirse; yeni ve uygun tablet camı yedek parçasını temin ettikten sonra tabletimizin eski ve zarar görmüş camını tamamen çıkartıyoruz ve yerine tekniklerine uygun aynı zaman da tablete zarar vermeyecek şekil de yeni camı yerleştiriyoruz.
İşlem Uzun Sürer mi?
Bu işlem biraz önce anlattığımız gibi bizim için çok zor olmasa da elimiz de sürekli olarak iş olmakta aynı zaman da kurumsal bir firma olduğumuz için bazı prosedürlere sahibiz. İşlerimizi yoğunluğumuza göre sıraya koymaktayız sizlerin işleminizi de sırası geldiğinde elimizde ki tüm imkânları kullanarak en hızlı ve kaliteli şekilde gerçekleştirmeye çalışmaktayız. Bu ve bunun gibi nedenlerden dolayı bize teslim etmiş olduğunuz cihazın uzun süredir geri dönmemesinin sizlerin sinirlerinizi bozmasına izin vermemelisiniz.Sorunsuz, Hızlı ve Ekonomik Teknik Servis İçin Doğru Yerdesiniz.
YAPTIĞIMIZ TÜM İŞLEMLER 3 AY İŞÇİLİK GARANTİSİ ALTINDADIR.
EskişehirNOTEBOOK
0554 382 06 06

servis@eskisehirnotebook.com